Ingenious IT, UAB, veiklą pradėjo 2010 metais. 

Taikydami informacines technologijas padedame klientams efektyvinti verslo procesus ir valdyti informaciją. Siekiame aukščiausios kokybės, tad nuolat giliname savo profesines žinias.

Per daugelį darbo metų sukauptos žinios leidžia mums priimti atsakingus sprendimus, projektus vykdyti efektyviai ir kokybiškai.

Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra verslo valdymo sistemų diegimas ir priežiūra, individualių IT sprendimų kūrimas.

Padedame klientams suprasti Oracle korp. licencijavimo sąlygų taikymą. Padedame tinkamai pasiruošti licencijų auditams.


Pagrindinės vertybės

Žmonės

Didžiausia bendrovės vertybė – žmonės. Mes neturime pastatų ar brangių gamybos įrenginių, tačiau turime puikią specialistų komandą, kuri, taikydama projektų valdymo ir sistemų kūrimo bei diegimo metodus, teikia klientams informacinių sistemų kūrimo ir diegimo paslaugas.

Pagrindinis skiriamasis mūsų bruožas – darbuotojai, jų kvalifikacija, žinios, įgūdžiai ir gebėjimai. Mes gerbiame žmonių skirtumus ir bendras vertybes. Nuolat ugdomės patys ir ugdome savo kolegas, partnerių ir klientų darbuotojus.


Atvirumas

Mes siekiame atviro bendravimo tiek įmonės viduje, tiek bendraudami su savo klientų darbuotojais.

Tikime, kad geriau – karti tiesa nei saldus melas, ir manome, jog iš anksto nustačius sunkumus galima išvengti neigiamų pasekmių.


Kūrybiškumas

Žinome, kad kiekvienas mūsų projektas yra unikalus, todėl turime optimaliai naudoti žmogiškuosius, materialinius išteklius ir laiką siekdami įgyvendinti kliento tikslus.

Esame kūrybiški, gebame užduotis įvertinti įvairiapusiškai ir rasti naujų sprendimų. Tai padeda mums tobulėti ir teikti klientams išskirtines paslaugas.


sunkus darbas

Sunkus darbas

Mes priimame iššūkius ir valdome riziką, siekiame įgyvendinti tikslus ir esame pasiruošę nenumatytoms aplinkybėms.

Nesustojame susidūrę su sunkumais – atkakliai siekiame rezultato.


Finansinis stabilumas

Esame profesionalai, dirbantys itin konkurencingoje aplinkoje, kurioje iš anksto sunku įvertinti darbų apimtį ir išteklių poreikį.

Mes suprantame ir prisiimame finansinę atsakomybę sau ir savo šeimoms, kolegoms, klientams, valstybei ir finansuotojams, tad savo veikla siekiame užtikrinti įmonės finansinį stabilumą.

Veiklos pelnas užtikrina finansinės atsakomybės įgyvendinimą visiems, kurie nuo mūsų priklauso.